60% تخفیف خرید دوره سئو، ویژه حمایت از کسب‌وکارها 🖤

مشاهده سرفصل ها

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

دلایل اهمیت سئو

آگاهی از برند

هنگامی که سایت شما در رتبه اول موتورهای جستجو یافت می‌شود، به کسب‌وکار شما شناخت و آگاهی می‌بخشد.

اینکه جزو اولین انتخاب‌های مشتریان خود باشید، احتمالاً همان چیزی است که به دنبالش هستید. در نتیجه جستجوی کاربران سایت شما یافت می‌شود و نیاز آن‌ها را برطرف می‌کند. زیرا شما کلمات کلیدی درستی در سایت خود دارید و سایت را بهینه‌سازی کردید.

افزایش ترافیک سایت

یکی از اهداف مهم هر کسب‌وکاری جذب بیشتر کاربران در سایت از طریق سئو است. شما می‌خواهید افراد به سایت خود جذب کنید تا محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشته و آن‌ها را بفروشید. بدون راهی برای کشاندن افراد به سایت، هیچ‌کس از وجود شما مطلع نخواهد شد.

توجه به استراتژی سئو و انتخاب کلمات کلیدی، این مشکل را حل می‌کند. نه‌تنها باید از کلمات کلیدی استفاده کنید که مشتریان شما احتمالاً آنها را جستجو می‌کنند بلکه باید راه‌حل دقیق مشکل را نیز ارائه دهید.

بازگشت سرمایه

اگر سایت شما بهینه‌سازی‌شده باشد در نتیجه آن رتبه بالاتری را به دست می‌آوردید. پس، اگر محصولی را می‌فروشید، مشتریان احتمالاً سایت شما را پیدا خواهند کرد مطالب شما توجه آن‌ها را جلب می‌کند. زیرا آنچه را که ارائه می‌دهید نیازهای کاربران را رفع می‌کند.

رقیب‌ها

رقیب‌های شما از کلمات کلیدی استفاده می‌کنند و سایت خود را بهینه می‌کنند تا در رتبه اول قرار بگیرند. یک استراتژی مؤثر سئو این است که بررسی کنید چرا فروش رقیب‌های شما افزایش‌یافته است، چرا آن‌ها قادر به دریافت مشتریان بیشتری هستند.

اهمیت گوگل

گوگل به قسمتی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. تعداد بسیار زیادی از جستجوها در گوگل انجام می‌شود. هدف شما این است که در صفحه ابتدایی نتایج جستجو ظاهر شوید. پس، می‌توانید از کلمات کلیدی و بهینه‌سازی سایت خود در هنگام استفاده از موتورهای جستجوی گوگل سود ببرید. شما نیاز است تا این کار را برای افزایش رتبه خود و جذب مشتری انجام دهید.

خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

مسیر

هر کسب‌وکاری منحصربه‌فرد است. درحالی‌که چک‌لیست سئو ما راهنمای خوبی برای شما است، می‌توانید با مشاوره سفارشی مطمئن شوید در سریع‌ترین مسیر برای توسعه کسب‌وکار خود هستید.

تجربه

تیم طراح سبز، برای تعداد زیادی سایت کار کردند و استراتژی‌های سئو بی پایانی را مشاهده کردند. تمام این تجربه‌ها به این معنا است که شما کارهایی و اقداماتی متناسب با سایت، صنعت و موقعیت تجاری خود دریافت می‌کنید.

ایده‌های جدید

یک مشاور خوب می‌تواند ایده‌های جدیدی را بر اساس بهترین استراتژی‌های سئو و هرآنچه در دنیای بازاریابی دیجیتال کار می‌کند، به شما و سایت شما ارائه دهد.

استفاده از جدیدترین متدها و استراتژی‌های سئو

صنعت سئو به‌صورت همیشگی در حال پیشرفت است. تیم سئو شما باید در جریان آخرین اخبار و اطلاعات به‌روز سئو باشد تا اطمینان حاصل کنید که هیچ‌چیز مهمی را از دست ندادید یا از بهترین ایده‌های سئو عقب نماندید.

اقدامات تأثیرگذار

اگر اقدامات شما منجر به نتیجه نرسیدن نشود، تلاش شما چندان مفید نخواهد بود. تیم ما اطمینان حاصل می‌کنند که بر کاری تمرکز می‌کنند که بیشترین تأثیر را خواهد داشت.

پاسخگویی و پشتیبانی

ما از شما در تمام مراحل از برنامه‌ریزی تا اجرا حمایت می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنید سایت شما به‌درستی بهینه‌سازی شده است تا شما را به مخاطبان هدف خود برساند.

خدمات ما

ایجاد یک برند کاربردی

تیم طراح سبز برای کسب‌وکار شما یک برند معتبر می‌سازد. ازجمله کارهای ما می‌توان طراحی لوگو، ساخت وب‌سایت و هرآنچه در واقع کسب‌وکار شما به آن نیاز دارد را نام برد. تمام این مراحل تحت نظارت و راهنمایی اعضای تیم انجام می‌شوند.

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، از جمله تولید محتوا حساب‌های شما در اینستاگرام و ایجاد کمپین‌هایی با اهداف دقیق که کسب‌وکار شما را به نتایج خوبی در این رسانه‌های می‌رساند.

سئو

خدمات سئو سایت توسط اعضای تیم طراح سبز انجام می‌شود. ما به رتبه‌بندی سایت شما در بالاترین جایگاه گوگل کمک خواهیم کرد.

مشاوره سئو

احتمالاً در گسترش و پیشرفت کسب‌وکار، راه خود را گم می‌کنید. در شرکت طراح سبز، ما به شما خدمات مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم تا تلاش‌های شما را هدایت کرده و شما را به نتیجه برساند.

چرا طراح سبز؟

انتخاب شرکتی که کسب‌وکار شما را مدیریت کند و شما قادر باشید به آنها اعتماد کنید می‌تواند فرایند پیچیده‌ای باشد. علاوه بر این، یافتن شرکتی که خدمات جامعی از نیازهای کسب‌وکار شما را ارائه دهد نیز کار آسانی نیست.

تیم ما در طراح سبز، خدمات کاملی را برای هرآنچه در گسترش کسب‌وکار خود و جذب مشتریان جدید به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. ما سال‌ها تجربه با صاحبان مشاغل در صنایع مختلف داریم و می‌دانیم چگونه یک برنامه بازاریابی را متناسب با نیازهای شما طراحی کنیم.

فرم درخواست مشاوره رایگان

کافی است فرم زیر را پر کنید تا  به صورت تلفنی و به صورت حضوری مشاوره‌ی کاملا رایگانی را داشته باشید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.