دسترسی 3 روزه به دوره سئو و تولید محتوا

به پشتیبانی پیام دهید

تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات در گوگل ادز را جدی بگیرید

چرا باید تبلیغات در گوگل ادز را جدی بگیریم؟

طبق آماری که سایت الکسا منتشر کرد مشخص شد که محبوب‌ترین سایت در جهان، گوگل است. بنابراین می‌توان گفت در ایران هم همین موضوع صادق بوده و گوگل بیشترین استفاده را در میان موتورهای جستجو و پلت‌فرم‌ها به خود اختصاص می‌دهد. به صورت روزانه 3.5 میلیارد سرچ در گوگل اتفاق می‌افتد. این رقم، رقمی بزرگ و شوکه کننده‌است و اثبات می‌کند که تمامی افراد برای رسیدن به پاسخ سوال خود در وهله‌ی اول به گوگل رجوع می‌کنند.

معمولا کاربران به دنبال این هستند که در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را بگیرند. بنابراین بر روی یکی از لینک‌های اول کلیک می‌کنند و معمولا هم در همان لینک‌های اول به هدف خود می‌رسند. حال سوالی که مطرح می‌شود این است: چه طور می‌شود جزو لینک‌های اول بود؟ دو راه دارد: سئو و یا تبلیغات در گوگل ادز. سئو نیاز به زمان و هزینه‌ی بیشتری دارد و اگر شما زمان کافی ندارید بهترین گزینه در حال حاضر برایتان گوگل ادوردز است.

پیشرفت با گوگل ادوردز

چگونه کمپین گوگل ادز راه‌اندازی کنیم؟

برای راه‌اندازی کمپین گوگل ادز دو راه دارید:

اگر در گوگل ادوردز پنل دارید و یا علم آن را دارید که یک حساب و کمپین برای خودتان راه‌اندازی کنید می‌توانید با کمک سایت‌های واسط حساب خود را شارژ کنید و خودتان با تجربه و علم‌تان کمپین مورد نظر را راه بیندازید.

اما اگر با تبلیغات در گوگل ادز آشنایی ندارید می‌توانید صفر تا صد اجرای کمپین گوگل ادوردز خود را به ما بسپارید. قابل ذکر است که جهت اطمینان خاطر شما عزیزان، به صورت روزانه برایتان گزارشی ارسال می‌کنیم تا در جریان روند کارکرد کمپین تبلیغاتی خود باشید.

توجه داشته‌باشید اگر کمپین خود را به مجموعه طراح سبز بسپارید در صورت لزوم خودتان هم می‌توانید تغییراتی در کمپین‌تان اعمال نمایید و به پنل مورد نظر دسترسی داشته باشید.

چرا باید طراح سبز را برای تبلیغات در گوگل انتخاب کنیم؟

بهترین قیمت در میان رقبا

طراح سبز کوشیده‌است تا شرایطی را فراهم آورد که تمامی کسانی که امکان پرداخت هزینه‌های سنگین را ندارند بتوانند به راحتی از خدمات تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوند.
درخواست مشاوره

بالاترین سرعت در راه‌اندازی کمپین گوگل ادز

پس از ثبت سفارش برای گوگل ادز تیم ما در سریع‌ترین زمان ممکن شروع به راه‌اندازی کمپین و زمان‌بندی آن می‌کند.
درخواست مشاوره

ارائه گزارش روزانه جهت اطمینان از کارکرد کمپین

به صورت روزانه برایتان گزارشی ارسال می‌گردد تا در جریان روند تبللیغات در گوگل قرار بگیرید.
درخواست مشاوره

صداقت در انجام کار و شفاف بودن با مشتری

تیم طراح سبز در طی سال‌ها فعالیتی که داشته‌است صداقت و شفافیت را سر لوحه کار خود قرار داده و همین صداقت راه موفقیت را برایمان هموار کرده‌است.
درخواست مشاوره

مشتریان ما

بیش از 50 پروژه طراحی سایت و سئو

پیج موفق
0 +
پروژه سئو
0 +
طراحی سایت
0 +
آنالیز وب‌سایت
0

درباره

طراح سبز

در این زمانه اینترنت جزء جدایی‌ناپذیر زندگی انسانهاست و نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی ما دارد. به همین دلیل برآن شدیم شرایطی مهیا کنیم تا به آسانی و با هزینه‌ای کم بتوانید کسب‌وکار خود را رونق بخشید.

طراح‌سبز با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی راه‌اندازی سایت، بهینه‌سازی و دیجیتال مارکتینگ به بهترین نحو شما را در این مسیر یاری خواهدکرد.

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تخصصی رایگان

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.