نمونه کار طراحی سایت

طراح سبز با بیش از 10 سال تجربه در زمینه خدمات‌رسانی وب‌سایت به صورت تخصصی و طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی به طور کاملا حرفه‌ای و خلاقانه فعالیت می‌کند.

در این سال‌ها طراح سبز افتخار همکاری با برندهای بزرگ ایران را داشته است.

مهم‌ترین عاملی که طراح سبز را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌نماید بهره‌گیری از متدها و فناوری‌های به روز دنیا و استفاده از علم برنامه‌نویسی و طراحی‌های خلاقانه و منحصر به فرد می‌باشد.

نمونه کار طراحی سایت در طراح سبز

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی

در این زمانه که کسب‌وکارها با پیشرفت تکنولوژی از حالت سنتی قبل خارج شده‌اند و بیش از پیش به سوی فروش و خدمات آنلاین رفته‌اند دیگر جایز نیست با همان سبک پیشین کسب‌وکارتان را جلو ببرید. حتی داشتن وب‌سایت و شروع خدمات‌رسانی اینترنتی دیگر یک مزیت محسوب نمی‌شود بلکه یک ضرورت و یک اجبار است تا از گردونه رقابت باقی بمانید.

راز موفقیت در دنیای اینترنت رعایت اصول و قوانین حاکم ب این پلت‌فرم و سپردن کار خود به یک تیم مجرب و متخصص مانند طراح سبز می‌باشد.

تعدادی از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی طراح سبز

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی طراح سبز

قطعا شما هم متوجه این موضوع شده‌اید که در چند سال اخیر فروش آنلاین چقدر افزایش یافته و جای خود را در میان مردم پیدا کرده است. بنابراین وقت آن رسیده که آینده کاری خود را با توجه به فروش آنلاین پایه‌گذاری کنید.

طراح سبز همیشه سعی کرده‌است در طراحی سایت علاوه‌بر خلاقیت استانداردهایی همچون UI, UX مناسب، رعایت قواعد سئو، سرعت و ریسپانسیو بودن را رعایت نماید.

تعدادی از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی در طراح سبز

سوالات پرتکرار

در مجموعه ما طراحی سایت هم به صورت وردپرسی انجام می‌شود و هم کدنویسی.

برای برآورد هزینه‌ی طراحی سایت در ابتدا باید مشخص شود سایت کدنویسی می‌خواهید و یا وردپرسی. همچنین هزینه طراحی سایت فرئشگاهی و خدماتی نیز با یکدیگر متفاوت است.

بله. اصول اولیه سئو مانند بهینه بودن عکس‌ها در طراح سبز رعایت می‌شود.

بله صد در صد. تمامی سایت‌های طراحی شده توسط طراح سبز با موبایل سازگار هستند.

بله. اگر در آینده بخواهید سایت خود را ارتقا دهید به راحتی می‌توانید اقدام نمایید.

برندهایی که با ما همکاری کرده‌اند

بیش از 50 پروژه طراحی سایت و سئو

پیج موفق
0 +
پروژه سئو
0 +
طراحی سایت
0 +
آنالیز وب‌سایت
0

درباره

طراح سبز

در این زمانه اینترنت جزء جدایی‌ناپذیر زندگی انسانهاست و نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی ما دارد. به همین دلیل برآن شدیم شرایطی مهیا کنیم تا به آسانی و با هزینه‌ای کم بتوانید کسب‌وکار خود را رونق بخشید.

طراح‌سبز با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی راه‌اندازی سایت، بهینه‌سازی و دیجیتال مارکتینگ به بهترین نحو شما را در این مسیر یاری خواهدکرد.

طراح‌سبز در سال 1391 با هدف فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ با ارائه خدمات، با کیفیت جهانی پایه‌گذاری شد. در طی این سال‌ها خدمات طراحی سایت، سئو، گوگل ادز و به‌طورکلی دیجیتال مارکتینگ را به بهترین نحو برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و… ارائه‌کرده و اکنون از برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تخصصی وب شناخته شده‌است.