نمونه کار سئو سایت طراح سبز

اطمینان از کیفیت کار از پررنگ‌ترین دلایل اعتماد کارفرمایان به طراح سبز است. یکی از مواردی که در این اعتمادسازی نقش به‌سزایی داشته ارائه نمونه کارهای قوی است.

کارفرمایان زمانی که تعدادی نمونه کار سئو قوی را مشاهده کنند بهتر می‌توانند به مجموعه اعتماد کنند.

طراح سبز در کارنامه‌ی کاری خود افتخار همکاری با برندها و شرکت‌های بزرگی را داشته‌است که در این صفحه می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید.

نمونه کار سئو سایت

آنالیز سایت خود را به متخصصین طراح سبز بسپارید

سپردن سئو سایت خود به طراح سبز بهترین تصمیمی خواهد بود که گرفته‌اید!

اگر دچار شک و تردید هستید از مشاوران ما کمک بگیرید.

همین حالا با ما تماس بگیرید:

همچنین برای دریافت مشاوره می‌توانید فرم زیر را پر کنید:

نمونه کار سئو سایت‌های فروشگاهی

حدودا 80 درصد سایت‌هایی که در گوگل فعالیت می‌کنند، به کمک سئو به درآمد رسیده‌اند و حتی بسیاری از آن‌ها فروش میلیاردی دارند. برخی از این وب‌سایت‌ها که برای رسیدن به هدف خود با مجموعه سبز قدم به این راه گذاشتند:

نمونه کار سئو سایت‌های شرکتی

سئو سایت شرکت‌های شرکتی می‌تواند در شناخته شدن آن شرکت و برندشان تاثیر خاصی داشته باشد به گونه‌ای که زنگ خور آن‌ها را چندین برابر کرد. شرکت‌هایی که طراح سبز افتخار همکاری با آن‌ها را داشته‌است:

انواع نمونه کار سئو و بهینه سازی سایت در طراح سبز

وجه تمایز سئو سایت فروشگاهی و شرکتی در چیست؟

سئو سایت فروشگاهی و شرکتی تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند.

به همین علت است که قیمت سئو وب‌سایت شرکتی با فروشگاهی برابر است اما میزان کاری که بر روی وب‌سایت‌های فروشگاهی انجام می‌شود با میزان کار سایت‌های شرکتی یکسان نیست.

این تنها تفاوت میان سئو سایت فروشگاهی و شرکتی می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم از صفحه سئو سایت طراح سبز دیدن نمایید تا بهتر بتوانید برای انجام سئو سایت خود تصمیم‌گیری کنید.

سوالات پرتکرار

کارفرمایان پیش از واگذاری پروژه باید از کیفیت کار اطمینان حاصل کنند تا به شرکت مورد نظر اعتماد نمایند. مشاهده نمونه کار سئو در این باره کمک به‌سزایی می‌کند.

همان‌طور که گفتیم بهینه‌سازی و سئو سایت‌های فروشگاهی و شرکتی تفاوت آنچنانی با هم ندارند اما در جزییات تفاوت آن‌ها زیاد است بنابراین ما نمونه‌کارها را به صورت مجزا آورده‌ایم تا دقیق‌تر بتوانید بررسی کنید.

در برخی از پروژه‌ها اجازه فاش کردن اطلاعات را نداریم و به صورت کلی عکس نمودار سرچ کنسول را نمی‌توان مدرکی قابل اطمینان حساب کرد.

برندهایی که با ما همکاری کرده‌اند

بیش از 50 پروژه طراحی سایت و سئو

پیج موفق
0 +
پروژه سئو
0 +
طراحی سایت
0 +
آنالیز وب‌سایت
0

درباره

طراح سبز

در این زمانه اینترنت جزء جدایی‌ناپذیر زندگی انسانهاست و نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی ما دارد. به همین دلیل برآن شدیم شرایطی مهیا کنیم تا به آسانی و با هزینه‌ای کم بتوانید کسب‌وکار خود را رونق بخشید.

طراح‌سبز با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی راه‌اندازی سایت، بهینه‌سازی و دیجیتال مارکتینگ به بهترین نحو شما را در این مسیر یاری خواهدکرد.

طراح‌سبز در سال 1391 با هدف فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ با ارائه خدمات، با کیفیت جهانی پایه‌گذاری شد. در طی این سال‌ها خدمات طراحی سایت، سئو، گوگل ادز و به‌طورکلی دیجیتال مارکتینگ را به بهترین نحو برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و… ارائه‌کرده و اکنون از برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تخصصی وب شناخته شده‌است.