ثبت سفارش تولید محتوای اینستاگرام

چرا بازاریابی اینستاگرام؟

مزیت اینستاگرام نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی ماهیت بصری آن است. اگر کسب‌وکاری دارید که دارای نتیجه نهایی قابل‌مشاهده است، اینستاگرام بهترین بستر برای نمایش آن محتوا است.

ویدئو، تصویر و متن همه برای محتوای این پلتفرم مناسب است. اما در نهایت این استراتژی شما است که تعیین می‌کند چه محتوایی را در چه زمانی منتشر کنید. ایجاد یک استراتژی شما را برای اهدافی که دارید متمرکز می‌کند.

تولید محتوای اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم قدرتمند ارتباطی است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا برند خود را مشخص کرده و مشتریان خود را گسترش دهند. اگر بازاریابی اینستاگرام به‌درستی انجام شود می‌تواند شناخت برند، آگاهی از برند و ترافیک شما را افزایش دهد. اگر با ایجاد استراتژی اینستاگرام، ایجاد محتوا، مدیریت یا تبلیغات مشکل دارید، ما در تیم طراح سبز در کنار شما خواهیم بود. حتی اگر زمان یا منابع کافی برای توسعه برند خود با استفاده از اینستاگرام ندارید، نگران نباشید ما به شما در تولید محتوای باکیفیت اینستاگرام کمک می‌کنیم.

چرا باید محتوای اینستاگرام ایجاد کنیم؟

اینستاگرام در میان رسانه‌های اجتماعی موقعیت بسیار عالی به دست آورده است. استفاده از اینستاگرام همواره در حال افزایش است و مطمئناً در سال‌های آینده گسترده‌تر خواهد شد؛ بنابراین ایجاد محتوای باکیفیت اینستاگرام به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا مخاطبین خود را جذب کرده و آن‌ها را تبدیل به مشتریان وفادار خود کنید.

چرا به یک حساب فوق‌العاده و جذاب در اینستاگرام نیاز دارید؟

  • صرف‌نظر از اینکه کسب‌وکار شما در چه صنعتی قرار دارد، بسیاری از مخاطبان شما در حال حاضر در اینستاگرام هستند. پس باید توجه آن‌ها را به برند خود جلب کنید تا اولین انتخاب آن‌ها باشید.
  • کاربران اینستاگرام تمایل دارند تا برندها را دنبال کنند. 
  • مشتریان شما در اینستاگرام به دنبال شما هستند. اگر کسب‌وکاری دارید، بدانید مردم در رسانه‌های اجتماعی به دنبال شرکت‌هایی هستند که نیاز آن‌ها را برطرف کنند. 
  • کاربران از هشتگ‌ها برای صحبت درباره برند شما با یکدیگر استفاده می‌کنند. نیاز است تا به صحبت‌های مشتریان خود گوش دهید و به نظرت آن‌ها پاسخ دهید. 

با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

روابط تجاری تنها نباید معاملاتی باشد.

محتوایی را برای حل مسئله و مشکل مخاطبان خود تولید کنید. برای مخاطبان خود ارزش قائل شوید و ارتباط دوطرفه با آنها ایجاد کنید.

با مشتریان فعلی خود ارتباط برقرار کنید و مشتریان جدید را به خود جذب کنید.

محتوای اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مشکلات و چالش‌هایی را که مخاطبان با آنها روبه‌رو هستند را حل کنید.

خدمات ما

برنامه‌ریزی و مدیریت

حتی لحظه‌ای نگران آن نباشید که چه چیزی را در اینستاگرام خود منتشر می‌کنید. از خلق ایده، ایجاد و انتشار محتوای اینستاگرام گرفته، تا اندازه‌گیری موفقیت شما؛ ما در تمام این مراحل همراه شما هستیم.

ما استراتژی محتوای اینستاگرام را برای شما ایجاد می‌کنیم، آن‌ها را زمان‌بندی می‌کنیم و برای اینستاگرام شما محتوای باکیفیت تولید می‌کنیم.

خدمات کپی‌رایتینگ

تیم طراح سبز از نویسندگان خلاق ایجاد استفاده می‌کند که برای استفاده از ابزارهای دیجیتال آموزش دیدند. خدمات تولید محتوای قوی نرخ کلیک و مکالمات بیشتری را جذب می‌کند.

ایجاد سازگاری در اینستاگرام

اجازه ندهید ترس از مدیریت حساب رسانه اجتماعی برای کسب‌وکار، ثبات شما را مختل کند. ما کمپین‌های اینستاگرام شما را برنامه‌ریزی می‌کنیم و مطالبی را منتشر می‌کنیم که موجب جذب مخاطبان می‌شود.

ایجاد کمپین محتوای یکپارچه

محتوای باکیفیت در کسب‌وکار شما تغییرات فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند. شما به کمپین‌های یکپارچه نیاز دارید. تیم‌های ما به طور جانبی در مراحل تولید و تنظیم محتوا کار می‌کند، از هدف برند شما پیروی می‌کند، برای مخاطبان شما ارزش ایجاد می‌کند و در استراتژی بزرگ‌تر برای اهداف متمایزی خدمت می‌کنند.

فقط بر آنچه نتیجه می‌دهد تمرکز می‌کنیم

برای تولید محتوای استراتژیک، مرتبط و جالب‌توجه فراتر از الگوریتم‌های اینستاگرام فکر کنید. خدمات محتوای اینستاگرام ما دامنه و تعاملات برند شما را افزایش می‌دهد.

موفقیت شما را می‌سنجیم

ما از تجزیه‌وتحلیل حساب اینستاگرام شما برای به‌دست‌آوردن درکی از محتوای تولید شده و ساخت استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما استفاده می‌کنیم.

فرایند کاری تیم ما

گام 1: مشاوره رایگان

گام 2: ثبت سفارش

گام 3: تعیین استراتژی

گام 4: تولید محتوا

گام 5: تحویل به مشتری

پکیج‌های تیم طراح سبز

طرح برنز تولید محتوا اینستاگرام

1,800,000 تومان ماهانه

طراحی 15 پست اینستاگرام

طراحی 30 استوری

هشتگ‌گذاری در کپشن و استوری

ایجاد استراتژی تولید محتوا

تولید محتوای منحصربه‌فرد

تقویم محتوایی

آنالیز کسب‌وکار

نوشتن کپشن اختصاصی

 

 

 

 

طرح نقره‌ای تولید محتوا اینستاگرام

2,500,000 تومان ماهانه

 طراحی 22 پست اینستاگرام

 طراحی 45 استوری

هشتگ‌گذاری در کپشن و استوری

طراحی قالب ویژه برای پست‌ها

 امنیت پیج

ایجاد استراتژی تولید محتوا

تولید محتوای منحصربه‌فرد

تقویم محتوایی

آنالیز کسب‌وکار

نوشتن کپشن اختصاصی

پشتیبانی 3 ماهه

 

 

 

 

طرح طلایی تولید محتوا اینستاگرام

3,900,000 تومان ماهانه

طراحی 30 پست اینستاگرام

طراحی 60 استوری

هشتگ‌گذاری در کپشن و استوری

طراحی قالب ویژه برای پست و استوری

ایجاد بیو اینستاگرام

امنیت پیج

ایجاد استراتژی تولید محتوا

تولید محتوای منحصربه‌فرد

تقویم محتوایی

تولید ویدیو

آنالیز کسب‌وکار

نوشتن کپشن اختصاصی

پشتیبانی 6 ماهه